Ostatni produkt
Wizyt od 2014 r:
Dzisiaj: 1Wszystkich: 283392

REGULAMIN SPRZEDAŻY

1. Kupujący - w momencie wysłania zamówienia - dokonuje rezerwacji towarów znajdujących się w koszyku. 
Sprzedający rezerwuje zamówione towary dla kupującego i oczekuje 3 dni robocze na zapłatę. 

2. Należność za zamówione towary można uregulować:

 • przelewem bankowym (przedpłata na konto) - nr konta bankowego podany jest w zakładce "O Firmie" (kupujący otrzymuje go także e-mailem na swój adres, wraz z potwierdzeniem dokonania dla niego rezerwacji towaru)
 • on-line za pośrednictwem systemy płatności online: tPay.com (poprzednio: Transferuj.pl) 
 • kartą kredytową - poprzez system płatności mobilnych SumUp (zostanie wtedy wysłany link do płatności mobilnej)
 • za pobraniem (tylko zamówenia dostarczane na terenie Polski) - gotówką przy odbiorze przesyłki kurierskiej pobraniowej
  lub
 • gotówką lub kartą - przy odbiorze osobistym zamówiania, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu terminy odbioru.

3. Przy płatności "z góry" zamówiony towar jest wysyłany do kupującego niezwłocznie po otrzymaniu zapłaty - zwykle firma kurierska odbiera przesyłkę następnego dnia roboczego.

Przy płatności za pobraniem towar wysyłany jest niezwłocznie - zwykle fima kurierska odbiera przesyłkę następnego dnia roboczego i dostarcza w ciągu ok. 1-2 dni roboczych.

4. Zamówienia wysyłamy jedną z firm kurierskich (UPS, DHL inPost lub DPD).  Koszt wysyłki zamówienia są podane na fomularzu zamówienia.  Koszt wysyłki zamówienia na adres na terenie Polski wynosi:

 • przy płatności przelewem bankowym, kartą kredyytową lub on-line, koszt przygotowania i wysyłki zamówienia firmą kurierską (na terenie Polski): 20 zł
 • przy płatności za pobraniem, koszt koszt przygotowania i przesyłki kurierskiej pobraniowej: 30 zł

6. Do każdej sprzedaży wystawiana jest faktura VAT.  Jeżeli kupującym jest firma, prosimy o podanie pełnych danych do faktury wraz z numerem NIP.  

7. W przypadku wyboru zapłaty przelewem bankowym, na przelew oczekujemy max. 3 dni robocze.
Jeżeli w tym terminie zapłata od kupującego nie wpłynie, zarezerwowany towar jest zwalniany i wraca na stan sklepu, do sprzedaży. 

8. Zgodnie z art. 7 ustawy z dnia 2 marca 2000 r, o ochronie niektórych praw konsumentów:

 • Klient ma prawo zwrotu towaru zakupionego w sklepie internetowym w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki
 • koszt przesyłki zwrotnej ponosi Klient,
 • Zwracany produkt należy odesłać razem z otrzymanym dokumentem sprzedaży oraz stosownym oświadczeniem na piśmie o rezygnacji z zakupu - na adres:  Biuro Euroinfo, Pracownia Ręcznie-Robione, ul. Miodowa 84 B, 71-497 Szczecin. 
 • po otrzymaniu przesyłki ze zwracanym towaremL zwrot należności za zwracany towar dokonywany jest na konto bankowe lub konto PayPal, z którego dokonywana była zapłata.  

9. Dane osobowe naszych klientów są bezpieczne: zabezpieczone i chronione zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO).  Administratorem danych osobowych jest Biuro Euroinfo D.B. Fabisiak s.c.  

10. Dane osobowe są podawane przez klienta podczas składania zamówienia: w formularzu zamówienia wymagamy podania wyłącznie danych, które są niezbędne do realizacji zamówienia (dane teleadresowe - do wysyłki zamówienia, adres email i nr tel. - do ew. komunikacji z klientem podczas przetwarzania zamówienia i przygotowania zamówienia do wysyłki).  

11. Podanie danych jest dobrowolne, a użytkownikowi przysługują wszystkie prawa zdefiniowane w RODO, jak np. m.in. prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, poprawiania, bycia zapomnianym, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, sprzeciwu, itd. 

12. Podane podczas składania zamówienia dane wykorzystywane są wyłącznie do celów związanych z realizacją złożonego zamówienia (przygotowanie, fakturowanie i wysyłka zamówienia).  Podane dane nie są udostepniane jakimkolwiek innym podmiotom, poza podmiotami, które w naturalny sposób uczestniczą w procesie realizacji zamówienia, np. zaufane instytucje finansowe realizujące płatności online, banki przetwarzające płatności online oraz poczta lub firmy kurierskie dostarczające zamówienie. 

13. Dostępu do wybranych danych (np. do faktur) mogą zarządać urzędy i organy administracji państwowej uprawnione odrębnymi przepisami prawa - faktury są przechowywane przez okres 5 lat od zakończenia roku podatkowego, w którym zostało złożone zamówienie.  Po upływie w/w ustawowego okresu przechowywania faktur - faktury  (a wraz z fakturami zawarte na nich dane) - są niszczone/ bezpowrotnie usuwane.

 

Facebook